O Nas

Firma GOSMAR działa od kilku lat na rynku usług porządkowo-czystościowych, zarówno w budynkach biurowych, jak i należących do wspólnot mieszkaniowych.

Choć firma swoja siedzibę ma w okolicy Łowicza, sprawnie obsługujemy klientów z województw łódzkiego i mazowieckiego.  
Jak to robimy? - pracownicy serwisowi oraz koordynatorzy prac pochodzą z miast gdzie znajduję się konkretny obiekt, natomiast kadra zarządzająca ma swą siedzibę w centralnym punkcie pomiędzy Łodzią a Warszawą. Dlatego też nawet codzienne wizyty w miejscu świadczenia usług nie sprawiają nam żadnego problemu.

Powierzchnie jakie posprzątaliśmy, już dawno przekroczyły 100 tys. m2.
Co dzień nasi pracownicy starają się, by otaczający nas świat wyglądał lepiej. Każdy pracownik posiada odpowiednie przeszkolenie oraz uniform ułatwiający identyfikację naszej firmy.

Dzięki licznym szkoleniom, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, tak aby świadczone przez nas usługi były oparte o nowoczesne technologie oraz najnowsze środki chemiczne i sprzęt do sprzątania. Wszystko po to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie, a Państwo oszczędzili z nami czas i pieniądze.

Do każdego klienta, czy potencjalnego zlecenia, podchodzimy indywidualnie, bo przecież każdy ma inne problemy i potrzeby.

Mamy nadzieję, że kontakt z naszymi doradcami pomoże rozwiać Państwa wątpliwości, a to, co było dla Was problemem stanie się czystą przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu

onas